Podczas kursów staram się dać jak najwięcej swojej pozytywnej energii i uczę, jak dbać o siebie
w zgodzie ze sobą!

O mnie

Nazywam się Joanna Bąk. Jestem instruktorem fitness, czyli instruktorem zajęć grupowych i w tej roli spełniam się najbardziej, ponieważ uwielbiam energię grupy. Jestem również trenerem personalnym i lubię też pomagać powrócić do sprawności dobrej kondycji na treningach personalnych. Polecam świadome trenowanie, trenowanie z przyjemnością i radością. Wyznaję zasadę 3 S – aby być Silnym, Sprawnym i Szczupłym.

W branży fitness funkcjonuję już kilkanaście lat. Liczne szkolenia, konwencje, konferencje dały mi holistyczne spojrzenie na ciało zwłaszcza kobiet w różnym wieku, ale również pracuję z mężczyznami i dziećmi.

O mnie
O mnie

Wciąż rozwijam swoją pasję w zakresie wpływu różnych form fitness nie tylko na wygląd ale również samopoczucie i przede wszystkim na sprawność i dobre samopoczucie.

Bliskie mi są treningi, które nie tylko kształtują ciało, ale również wprowadzają równowagę i pomagają zniwelować bóle kręgosłupa, kolan czy bioder…Pracuję z kobietami na różnych etapach życia, również z mami w ciąży i po ciąży. Staram się pomóc kobietom otyłym i z dużą nadwagą, ale również pomagam kobietom 40 i 50, 60 lat poznać ich siłę i możliwości. Od dwóch lat organizuję również półkolonie dla dzieci i pragnę zaczepić w nich pasje do przyrody i ruchu.

Na co dzień spotykam wiele kobiet, które pragną zadbać o siebie, o swoje ciała, o swoje zdrowie ale również chcą oderwać się choć na chwilę od spraw codziennych i dać czas wyłącznie sobie.

Pomagam im zapoznać się, oswoić z wysiłkiem fizycznym i uczę jak rozwijać się dalej w wybranych przez nich, ulubionych aktywnościach. Podczas treningów staram się dać jak najwięcej swojej pozytywnej energii i uczę jak dbać o siebie w zgodzie ze sobą.

O mnie
O mnie

Moje klientki mówią, że jestem sympatyczna i mam dużą wiedzę w zakresie trenowania, odżywiania a najbardziej lubią moją energię i pozytywną osobowość. Podziwiają za kreatywność, otwartość, pasję i empatię. Mówią, że jestem do nich podobna i dlatego dobrze się czują w moim towarzystwie.

Prywatnie jestem mamą 3 chłopców i żoną wspaniałego męża, który zawsze wspiera i pomaga mi w niezbędnych sprawach technicznych. Kocham las, bliski kontakt z naturą i wszystkie aktywności na świeżym powietrzu. Uwielbiam górskie wędrówki, zwłaszcza w wysokich Tatrach i czuję się jak ryba w wodzie, gdy pływam w basenie . Odpoczywam czytając lub słuchając powieści Magdaleny Witkiewicz, różnych książek z zakresu samorozwoju i oglądając m.in. komedie oraz Grę o tron. Lubię psy, a sama codziennie spaceruję ze swoim cudnym Berneńczykiem.

Staram się dbać o środowisko, jak tylko potrafię. Interesuje mnie bardzo wpływ medytacji na życie i praktykuję spokój, ciszę, uważność . Ostatnio coraz częściej praktykuję uziemienie i mam mnóstwo planów, jak jeszcze pomóc ludziom osiągnąć zdrowie i dobre samopoczucie.

Nie przekonasz się – dopóki nie spróbujesz.

Zapraszam na zajęcia, Aśka.